İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Betpas Neden Adres Değiştiriyor ?

Tıkla Siteye Giriş Yap!

Betpas Neden Adres Değiştiriyor ?

Bilmeniz gereken en önemli konu, betpas markasının Curacao hükümeti tarafından onaylanmış bir hizmet ürünü olduğudur. Online elektronik oyun işlemleri, betpas sitesi tarafından yasal yetki kapsamında yürütülmektedir. Lisans ve şirket bilgisi konusunda, yasal prosedürler konusunda ortada Türkiye piyasası hariç hiçbir sıkıntı bulunmamaktadır. Bu site, bu özellikleri ile Türkiye piyasasında yasaklanmakta ve kullanıcılar yapmış oldukları araştırmalarda, betpas neden adres değiştiriyor ? Sorusunun cevabını araştırmaktadır.

Betpas Neden Türkiye’de Kabul Edilmiyor ?

Türkiye piyasasında, betpas sitesinin ya da aynı özelliklere sahip herhangi bir sitenin kabul edilmesi, yasalar nedeni ile mümkün değildir. Online casino oyunları, online poker oyunları, online slot makineleri oyunları, online sanal oyunları gibi gerekçeler, yani çeşitli online oyun seçenekleri, betpas sitesinin Türkiye piyasasında kabul edilmemesi için yeterlidir. Para ile oynanan bu oyunların Türkiye’de yasalar ile yasaklandığı görülmektedir. Ayrıca yazının ilk bölümünde anlatıldığı gibi, betpas markası Curacao hükümeti tarafından onaylanmış bir online hizmet ürünüdür. Yasal yetki belgesini, lisans belgesini, 8048 numaralı yetki belgesini, Hollanda Antilleri üzerinden almış bulunmaktadır. Bağlı olduğu Tuna Holding isimli şirket, Hollanda Antilleri üzerinde kurulmuştur. Bu yüzden sitenin tespit edildiği, site adresi hakkında kapatılma kararının verildiği ve bunun neticesinde, adres değişikliğinin gündeme geldiği görülmektedir.

Betpas Adresi Nasıl Değişiyor ?

Her yeni adres belirlemesinde, mutlaka Türk yasaları yeni adresi içinde devreye girmekte, site kapatmakta ve yeni giriş adresi belirlenmektedir. Bugüne kadar yapılan uygulamalarda, aynı prosedürün işlediği görülecektir. Peki betpas sitesi adresini nasıl değiştiriyor? Bu yönde, bugüne kadar yapılan uygulamalarda görüldüğü üzere, betpas ismi her zaman sabit tutulmaktadır. Betpas isminin sağ tarafında bulunan rakamların değiştirildiği görülmektedir. Ancak bu rakamların değiştirilmesi, yeni giriş adresi uygulamasında rakamların güncellenmesi sıra ile gerçekleşmemektedir. Rastgele sistem anlayışında hareket edilmekte ve yeni giriş adresi belirlenmektedir.

Betpas Giriş Adresi Nasıl Değiştirilir ?

Bir şekilde, gerekçeleri ile birlikte, yukarıda betpas neden adres değiştiriyor? Sorusunun cevabı verilmiştir. Peki uygulama neticesinde yeni giriş adresi nasıl belirlenmiştir? Son kullanılacak adres, betpas yeni giriş adresi betpas117 olacak şekilde belirlenmiştir. Betpas giriş işlemlerini rahat bir şekilde, güvenli bir şekilde, orijinal adres üzerinden yani betpas117 yeni giriş adresi üzerinden yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir